Program do wystawiania faktur


W wielu przedsiębiorstwach konieczne jest korzystanie z dobrze dobranego oprogramowania. Jednym z takich jest program do wystawiania faktur, który bardzo korzystnie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie takich dokumentów drukuje się dość sporo.

Darmowy czy płatny?

Obecnie na rynku jest niezwykle dużo programów, które mają pomagać w błyskawicznym oraz bezbłędnym drukowaniu dokumentów. Do wyboru są darmowe wersje a także wiele płatnych, wybór zależy w głównej mierze od zainteresowanego programami klienta. Bezpłatne programy najczęściej mają mocno okrojone możliwości, dlatego też nie w każdym miejscu dobrze się będą sprawować. Bywa, że firmy trudniące się wykonywaniem programów dają szansę rozszerzenia funkcjonalności wersji bezpłatnych przez wykupienie opcji dodatkowych. Jednakże niezwykle dużo firm decyduje się od razu na płatne wersje programów do fakturowania, uznając iż dają one nie tylko więcej możliwości, ale też mają o wiele lepsze wsparcie techniczne a także wykonywane na czas aktualizacje.

Oprogramowanie na indywidualne zamówienie

Znacznie częściej programy do wystawiania faktur realizowane są na indywidualne zamówienie przedsiębiorstw. W takiej sytuacji najczęściej ważnym czynnikiem jest falt, by był on jak najlepiej zintegrowany z oprogramowaniem magazynowym i sprzedaży konkretnej firmy, co umożliwia bezproblemowe aktualizowanie stanu produktów w trakcie wystawiania faktury. Dzisiaj koszty związane z wykonaniem tego typu oprogramowania na indywidualne zamówienie są bardzo niskie, ze względu na rosnącą liczbę firm, które się tym zajmują.

Jakie funkcje powinien mieć program do faktur

Dobre programy do faktur powinno posiadać kilka funkcji, które umożliwiają korzystanie z niego bez kłopotów. Przede wszystkim powinien zapamiętywać dane kontrahentów, dla których wystawiane są dokumenty. Dzięki temu można uzupełnić pola wyszukując kontrahenta po numerze NIP, adresie lub nazwisku. Dobrze, jeżeli daje także możliwość podglądu wszystkich dokumentów wystawionych dla danego kontrahenta. Dzisiaj także istotną funkcją jest to, aby program umożliwiał bezproblemowe archiwizowanie danych, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w kwestii danych osobowych.

SzybkaFaktura to serwis, dzięki któremu prowadzenie firmy i obowiązki z tym związane nie będą już kłopotliwe! System informatyczny, z którego dzięki serwisowi mogą Państwo skorzystać to rozwiązanie, które ma na celu dostarczenie fachowego wsparcia zarówno dla przedsiębiorców niezależnie rodzaju i skali działalności. W systemie oferowane są praktyczne i intuicyjne w obsłudze funkcje dedykowane dla potrzeb, ale także obowiązków właścicieli małych i dużych firm działających w różnych sektorach, a także biur rachunkowych.

szybkafaktura